Blogi

KÜ Raamatupidamine

Kui teil on tekkinud probleeme raamatupidamise funktsioneerimisega, siis meie spetsialistid aitavad teid. Professionaalne raamatupidaja arvestab vajalikud maksud ja sissemaksed, koostab deklaratsiooni ning vastab tekkinud küsimustele.Meie raamatupidamisel ei ole puhkust ega haiguslehti.

Oleme teiega alati ühenduses igal teile sobival ajal ja oleme valmis aitama igasugustes raamatupidamisalastes küsimustes. Meil on ettenähtud mugav dokumentide vahetus interneti teel. Kõik vajaliku dokumentatsiooni saate meile saata elektroonsel kujul, mistõttu jääb ära kohustus ühe või teiste lepingu esitamise jaoks sõita meie kontorisse.

Meie raamatupidaja vastab tekkinud küsimustele ning konsulteerib ettevõtte finantsomadusi ja selgitab, kuidas hoiduda vigadest. Meie spetsialist jälgib hoolega ettevõtte tööd võimalike riskide varajase tuvastamise ja ennetamise eesmärgil. Kui partneritelt saabuvad maksed tekitavad maksuametil küsimusi, saab raamatupidaja teid probleemist ette teatada ja anda täpsed instruktsioonid probleemi lahendamiseks. Samuti võtame oma kontrolli alla ettevõtte arved. Arvestame maksud, sissemaksed, valmistame ette makseid, töötasu ja puhkusetasu kõikidele töötajatele ning koostame aastaaruande. Sellisel kujul tehakse ära kogu alalise raamatupidaja töö.

Lisaks valmistatakse ette maksuametile vajalikud aruanded ja maksed, mis saavad õigeaegselt allkirjastatud. Sealhulgas puudub risk, et maksete või deklaratsiooni esitamised maksuametile hilinevad. Lisaks sellele, et meie raamatupidaja teeb oma tööd täpselt, on ta võimeline vajadusel selgitama kõiki dokumentatsiooni või aruande koostamisega seotud peensusi. Juhul, kui meie raamatupidaja teeb vea ning teie ettevõte saab trahvi, siis meie kompenseerime kõik kulutused ilma piiranguteta. Isegi kui trahv saabub teile 3 aastat hiljem peale koostööd meiega ja on välja selgitatud, et vea tekitas just meie spetsialist, siis tasume trahvi ise. See on meie garantii.

Liitu juba täna!

Tänu meie ettevõtte kasvab usaldus ühistu juhatuse vastu ja muutuvad sõbralikumaks ka suhted korteriomanike vahel
Täida avaldus ja liitu MEIEGA!